Merhaba Hoşgeldiniz

Biz İzmir Kreatif Sanatlar bünyesinde bulunan Creative Arts nasılsınız?

Öncelikle sanat nedir? Ana başlığımız bu olsun, bunu anlatmak istiyoruz…

Aslında sanat için anlatılan bütün o tanımları buraya sıralamak isterdik fakat sanat, bize göre emek ve aşktır. Sanata olan açlığımız, emeğimiz ve aşkımız bizi burada bulunduran ana unsurdur. Bu unsurda Creative Arts olarak sizlere saatlerce vizyon ve misyon anlatmak yerine kendi sanatımızda, kendi duruşumuzu sergilemek ve bu olguya sizi de dahil etmek istiyoruz.

Yaptığımız işin gereklilik ve yeterliliklerini uzun bir liste olarak değil, evrensel bir yapıtaşı olarak gördüğümüz için sanata baktığımız çerçeve daima sınırları olmayan bir ülke, bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine…

Bu sektörde sırtımıza yüklediğimiz Atlas’ın yükü ve doğal seleksiyon kadar kararlı zihinlerimizle hedeflediğimiz amaçlara en hızlı değil en doğru yoldan, yahut karanlıkta yahut aydınlıkta, beyinlerimizin birer makine gibi çalıştığı fikir uzaylarımızla birlikte “İnsanlık İçin Büyük” adımlarla ilerliyoruz ve ilerleyeceğiz.

Kadim çağlardan beri var olan ve 3. Medeniyet çağına kadar var olacak tüm bilgi birikimi toplamak, bu veriyi sanatımıza yansıtmak, sanatımızı evrensel hale getirmek ve her şeyi daha güzel ve anlaşılır göstermek için buradayız.

Biz sanatın çocukları, sizi bekliyoruz…

İzmir Kreatif Sanatlar © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.

İzmir Kreatif Sanatlar © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.